W przeddzień wigilii przekazujemy specjalne życzenia od dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników Liceum Filmowego:

„Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia: szczęścia, miłości i wszelkiej pomyślności. Niech ten okres świąteczny będzie dla Państwa okazją do rodzinnych spotkań, chwil radości, zadumy i spokoju.
Nowy, 2018 rok, niech będzie dla Was wszystkich rokiem dobrych wyborów i wspaniałych sukcesów.”
Życzą
Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Założycieli naszej szkoły – Bogusława Linda i Maciej Ślesicki - postanowili osobiście zwrócić się do uczniów, ich rodziców i współpracowników:

„Kochani, z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego najlepszego, pięknych, wspaniałych Świąt. Żebyście przestali oglądać głupoty w Internecie i spojrzeli na Świat wokół siebie. Spójrzcie swoim rodzicom w oczy i zobaczcie, że Was kochają. Potem powiedzcie im, że Wy ich kochacie, bo myślę, że oni bardzo tego potrzebują. Życzę Wam właśnie takich wspaniałych, rodzinnych Świąt.”
Życzy
Maciej Ślesicki

„Życzę Wam byście kochali samych siebie, uwierzyli w siebie i w swój talent. Żebyście szli do przodu i pamiętali, że sama wiara nie wystarczy, bo w naszych zawodach człowiek uczy się przez całe życie. Tego właśnie Wam życzę. Uczcie się razem z nami.”
Życzy
Bogusław Linda