Wyróżnienie na 21. Festiwalu Teatralnym w Kochanowskim za rolę w monodramie otrzymał Łukasz Gawroński z klasy II B.

Festiwal odbył się w dniach 20-22.11.2015. Dla fanów teatru, to szansa na nowe przeżycia związane ze sztuką oraz odskocznię od zwykłych widowisk. Festiwal daje możliwość zapoznania się z pomysłami artystów młodszego pokolenia, którzy już są twórcami kultury i teatru. A dla nich, Festiwal to możliwość występu przed profesjonalnym jury oraz doceniającą sztukę widownią.

Łukasz Gawroński wraz ze spektaklem "Sztuczna Inteligencja" został również zaproszony do udziału w Festiwalu Sztuka Działa, organizowanego w Starej Prochowni Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej. 

Festiwal SZTUKA DZIAŁA odbędzie się w dniach 23 - 28 listopada. Jest to subiektywny przegląd zespołów, inicjatyw i projektów, które wymykają się zaszufladkowaniu. Łączy je "używanie" sztuki jako narzędzia. Ich działania są próbą zmiany - zmiany siebie, otoczenia, widza. Aktywizują. Nie pozostawiają obojętnym. Sięgają po różne środki wyrazu: performance, teatr, muzykę, dramę, fotografię, taniec.
Wstęp na Festiwal jest bezpłatny, trzeba jednak rezerwować wejściówki. W tym celu należy napisać maila na adres rezerwacja@scek.pl, w tytule mail’a wpisując: KOCHANOWSKI.

Monodram "Sztuczna Inteligencja" Łukasza Gawrońskiego można zobaczyć  w poniedziałek, 23.11 o godzinie 19.00 W Starej Prochowni na ulicy Boleść 2. 

Feedback