Rozmawiam, bo lubię to cykl spotkań, które pokazują, że nie wymyślono nic ciekawszego od spokojnej rozmowy. Takiej, w której jest miejsce na autentyczną ciekawość, wymianę emocji i wrażeń. Bez fajerwerków i przerostu formy nad treścią. Spotykamy się, aby pobyć ze sobą, bez pośpiechu, z uwagą i wzajemną ciekawością. Te rozmowy to jak uchylenie drzwi do cudzej codzienności.

  Chcemy pokazać ludzi, którzy od lat konsekwentnie idą swoją drogą, a to, co robią, jest dla nich źródłem nieustającej radości. Cechy wspólne bohaterów cyklu Rozmawiam, bo lubię to: pasja i wierność sobie. To także wiara w to, że każdy ma swój talent, a siła polega na współdziałaniu, a nie „graniu na siebie”.

  W pierwszej odsłonie:

  ANDRZEJ PĄGOWSKI,  który w minionym roku obchodził 40 lecie pracy artystycznej.  Współpracował z takimi reżyserami jak Andrzej Wajda, Krzysztof Kieślowski i Roman Polański. Ma na swoim koncie ponad 1300 plakatów, a w głowie niezliczone pomysły na kolejne prace. Spotykamy się, aby porozmawiać o sztuce, a także o niesłabnącym apetycie na życie.Spotkanie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz, której głos mogliście usłyszeć w programach Radia ZET Chilli i Radia PiN. Współtworzyła programy dla Canal +, TVN Style, TVN Warszawa i TVP.


  Zapraszamy 28 lutego do warszawskiego Kina Elektronik. Startujemy o godz. 18. Wstęp jest bezpłatny!

  Przyjdź, posłuchaj i poczuj, jaką przygodą może być drugi człowiek!

Feedback