Trwa rekrutacja na warsztaty filmowe "Filmoteka Szkolna. Akademia". Uczniowie szkół ponadpodstawowych z całej Polski mają szansę zrealizować filmy krótkometrażowe pod opieką profesjonalistów z Warszawskiej Szkoły Filmowej.

W tym roku szkolnym "Akademia" składa się z całodniowych warsztatów filmowych w Warszawskiej Szkole Filmowej.

W ramach zajęć praktycznych organizowanych w siedzibie kompleksu szkół filmowych, przy ul. gen. Zajączka 7 w Warszawie, grupy uczniów wezmą udział w warsztatach reżysersko-operatorskich oraz montażowych, podczas których zrealizują krótkie etiudy filmowe inspirowane filmami z Filmoteki Szkolnej. Zajęcia odbywają się w godzinach 9-19.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu warsztatów.

Terminy warsztatów:

27.11.2016 (niedziela)

11.12.2016 (niedziela)

08.01.2017 (niedziela)

15.01.2017 (niedziela)

29.01.2017 (niedziela)

Nauczyciel / opiekun może zgłosić maksymalnie 7 osób. Zapisy na warsztaty przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.
Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału mają szkoły, które nie uczestniczyły jeszcze w projekcie "Filmoteka Szkolna. Akademia".

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizator nie zapewnia wyżywienia podczas warsztatów ani nie zwraca kosztów dojazdu i ewentualnego noclegu.
 

Informacji udziela:

Sławomir Dmowski, e-mail: slawekdmowski@szkolafilmowa.pl

Projekt realizowany przez Warszawską Szkołę Filmową we współpracy z Filmoteką Narodową, przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Feedback