Maturzyści Liceum Filmowego idą w świat!

27.04 był dla uczniów III klas Liceum Filmowego końcem roku szkolnego i początkiem wielkiej przygody z dalszą edukacją.

Powodzenia nie tylko na maturze, ale przede wszystkim w dorosłym życiu, na którego stoją progu, życzył im m.in. Bogusław Linda, współzałożyciel szkoły. Wyraził też dla nich uznanie za wszystko, co udało się zrobić przez te trzy lata nauki, podkreślając wyjątkowość i zaangażowanie naszych licealistów.

Niech matura będzie dla Was dobrym wejściem w kolejny etap. Korzystajcie z wiedzy i umiejętności, których nauczyliście się w naszych murach. A przede wszystkim miejcie zawsze odwagę do tego, aby być sobą. I nigdy, nigdy, nigdy nie przestawajcie wierzyć w to, jak niezbędni jesteście – nie tylko dla filmowej przyszłości świata :)!