Najnowszy projekt duetu PSYCHOKINO, w którego skład wchodzą studenci Warszawskiej Szkoły Filmowej - Tomek Ślesicki i Dorota Piskor, to wideoklip dla zespołu "Curly Heads" Dawida Podsiadło. W najnowszej produkcji wzięli udział Marcin Dorociński i Anna Próchniak, którzy wcielili się w nietypowych aktorów z medycznej telenoweli. To kolejny sukces PSYCHOKINA w branży teledyskowej. Młody i zdolny duet jest coraz bardziej zauważany i doceniany na tym rynku. W klipie występują również studenci Wydziału Aktorskiego z naszej Szkoły Filmowej.
Zapraszamy do obejrzenia efektu ich wspólnej pracy!
Tomek Ślesicki Dorota Piskor tworzą obecnie jedne z najciekawszych polskich wideoklipów, które zaskakują narracyjnymi pomysłami i niebanalną formą. Rewelacyjne zdjęcia i wyjątkowe historie - to przepis na udany klip według PSYCHOKINA. Ekipa własnie pracuje nad kolejną produkcją - tym razem będzie to teledysk dla zespołu Fair Weather Friends.

PSYCHOKINO na swoim koncie ma współpracę z czołowymi polskimi artystami takimi jak Dawid Podsiadło, Anna WyszkoniLari LuBokka Grawitacja. Poniżej znajdziecie ich najciekawsze produkcje - zobaczcie i posłuchajcie!

Dawid Podsiadło "Powiedz mi, że nie chcesz"Anna Wyszkoni "Na cześć wariata"Lari Lu "Nad ziemią"

Bokka "Town Of Strangers"Sorry Boys "Phoenix"

Feedback