Warszawska Szkoła Filmowa „Łowi Talenty”. Wygraj rok bezpłatnej nauki w jedynych w Polsce Gimnazjum i Liceum Filmowym lub w Filmowym Studium Policealnym!

Warszawska Szkoła Filmowa oraz działające przy niej filmowe liceum, gimnazjum i studium policealne ogłasza konkurs artystyczny dla wszystkich chętnych uczniów pt. „Mój Superbohater”.

Kim jest współczesny Superbohater? Jakimi wartościami się kieruje? Co wyróżnia go wśród tłumu i czyni Superbohaterem? Dzisiejszy świat pędzi. I pędzą ludzie. Za pieniądzem, za karierą, drogimi samochodami, najnowszymi modelami smartfonów. Czy w tym świecie jest jeszcze miejsce dla klasycznych wartości? Starych kanonów piękna, ideałów moralnych, społecznych, autorytetów? Superman ratował z opresji damy, unosząc je ponad miastem w ramionach. Batman w swoim lśniącym Batmobilu skutecznie walczył ze światem przestępczym.  Spiderman przeskakując pomiędzy drapaczami chmur zauważał i tępił w mieście każde zło. Wszystkich ich znamy z kultowych już produkcji filmowych. To super bohaterowie o niezwykłej sile, nadprzyrodzonych mocach, walczący ze złem i niesprawiedliwością. To jednak postacie filmowe, wytwory popkultury. To loga i nadruki na koszulkach. A czy są wśród nas prawdziwi, realni Superbohaterowie? Ludzie wyjątkowi, którzy swoim życiem pokazują, że w świecie chaosu i pędu za dobrobytem jest jeszcze miejsce na ideały i uniwersalne wartości? Jakiego super bohatera potrzebuje współczesny świat? Czy znasz kogoś takiego? Sfotografuj go Uczniu szkoły podstawowej, nakręć o nim krótki film Gimnazjalisto i Licealisto! Ukaż światu swojego Superbohatera! I opisz w kilku zdaniach, co czyni go według Ciebie Superbohaterem, jakimi wartościami się kieruje i dlaczego uważasz je za ważne. Prześlij do nas swoje dzieło i wygraj rok darmowej nauki  w  jedynym w Polsce Gimnazjum lub Liceum Filmowym, albo w Filmowym Studiu Policealnym.

Daj się „złowić” do szkoły prawdziwych pasjonatów! Szukamy utalentowanych, zdolnych i kreatywnych młodych ludzi, którym umożliwimy bezpłatną, roczną edukację artystyczną na najwyższym poziomie!

Zasady konkursu:

Dla uczniów szkół podstawowych:

Do dnia 31 maja, na adres mailowy konkurs@szkolafilmowa.pl (w temacie wpisując – „Łowcy Talentów: gimnazjum”) prześlij nam samodzielnie wykonane zdjęcie Twojego Superbohatera oraz krótkie nagranie telefonem komórkowym, w którym uzasadnisz swój wybór.  Mail zgłoszeniowy  musi zawierać:

1)      imię i nazwisko,

2)      wiek;

3)      szkoła, którą kończy w bieżącym roku szkolnym uczestnik;

4)      numer telefonu kontaktowego,

5)      adres poczty elektronicznej,

6)      adres zamieszkania.

Dla uczniów gimnazjów i liceów:

- Do dnia 31 maja, na adres mailowy konkurs@szkolafilmowa.pl (w temacie wpisując – „Łowcy Talentów: liceum/ studium policealne- w zależności od szkoły, do której stypendium chciałbyś wygrać”) prześlij nam samodzielnie wykonany film (maksymalnie 2 minutowy) na temat Twojego Superbohatera.

Film powinien być przesłany w formie zahasłowanego linku na YouTube lub innej formie, którą można przesłać on line. Przesłane filmy nie mogą być publiczne.

Mail zgłoszeniowy  musi zawierać:

1)      imię i nazwisko,

2)      wiek;

3)      szkoła, którą kończy w bieżącym roku szkolnym uczestnik;

4)      numer telefonu kontaktowego,

5)      adres poczty elektronicznej,

6)      adres zamieszkania.

Ogłoszenie wyników nastąpi  7 czerwca 2015 r. w godzinach wieczornych. Informacja o zwycięskich pracach znajdzie się na naszych stronach, oraz fanpejdżach.

Laureatów konkursu poinformujemy także indywidualnie drogą mailową i zaprosimy na uroczystą galę w Kinie Elektronik połączoną z pokazem nagrodzonych prac.

Uczestnik konkursu oraz jego przedstawiciel ustawowy (w przypadku uczestników niepełnoletnich), zobowiązany jest także do złożenia do dnia 31 maja oświadczenia o udziale w Konkursie do biura Organizatora mieszczącego się w budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej przy ul. Generała Zajączka 7 w Warszawie. (pokój nr.15, I piętro)

REGULAMIN KONKURSU
Oświadczenie o udziale w konkursie

Konkurs organizowany pod patronatem Biblioteki Publicznej Miasta Stołecznego Warszawy.


Feedback