Z wielką dumą informujemy o kolejnej kreatywnej inicjatywie Uczniów Liceum Filmowego. Mateusz WyszogrodzkiJeremi Skrodzki, Szymon Mrzygłód i Bartek Abramczuk spełnią marzenie zaprzyjaźnionego zespołu i stworzą teledysk. Wesprzyjmy Ich.  

"Teledysk będzie zobrazowaniem myśli młodego człowieka za pomocą odrealnionych scenek. "Senne rozmyślania" bohatera podążą od rzeczy codziennych, przyziemnych aż po marzenia i wyobrażenia swojej przyszłości."
Weather Condition to 4 - osobowy skład pozytywnych ludzi. Ich muzyka to, jak piszą o sobie- deszcz kreatywności, której towarzyszy burza pomysłów. Ciężko przypisać Ich twórczość do jednego, określonego gatunku. Uwielbiają różne brzmienie, stąd w utworach gitara i żywe bębny. Obecnie są na początku drogi dlatego potrzebują wsparcia. I to wsparcie zaproponowali Im nasi filmowcy-  Mateusz, Jeremi, Szymon i Bartek. Stworzą teledysk promujący twórczość młodego zespołu. 
Potrzebują jednak wsparcia finansowego i dlatego stworzyli projekt na portalu crowdfundingowym.

"Prosimy w imieniu całego zespołu i ekipy filmowej o poświęcenie kilku minut i kilku złotych, a wspólnymi siłami stworzymy ten teledysk".

WSPIERAMY! 

 

Feedback